آموزش عکاسی | آموزش عکاسی و آموزش فتوشاپ

درباره ما بیشتر بدانید!

گروه هنری سینور در راستای ارتقای دانش عمومی و تخصصی هنر عکاسی و گرافیک در سال 1397 به همت تعدادی از هنرمندان سرزمین ایران تاسیس گردید. در طی این سال ها تلاشمان همواره در وهله اول افزایش دانش تخصصی کاربرانمان بوده است و توانسته ایم پکیج ها و مطالب متعددی در این زمینه تولید کنیم. کامل بودن و پرداختن به جزئیات ضروری و کاربردی یکی از اولویت های ما بوده است به گونه ای که برای تولید مطالب وقت و انرژی زیادی توسط تیم های تخصصی ما صرف گردیده است. امید است که با تلاش و پشتکار گروه سینور و حمایت کاربران محترم توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک در مسیر رشد و تعالی جامعه هنری برداشته باشیم.

پلی میان آموزش و بازار کار

یکی از دغدغه های بزرگ سینور پرورش دادن و ارتقای مهارت هنرجویان بوده است تا بتوانند هنگام ورود به بازار کار نسبت به سایر رقیبان توانایی های بیشتری داشته و تکنیک های کارامدتری آموخته باشند.

سوالات متداول

تیم آموزشی سینور آرت، اقدام به ارائه آموزش ها و خدمات مربوط به عکاسی و فتوشاپ کرده است.  ما در این حین با ارائه دوره های آموزشی و خدمات مرتبط با آنها، سعی در ایجاد تخصص و همچنین مهارت و خلاقیت در هنر جویان هستیم.

تمامی دوره های سینور  به منظور رعایت کپی رایت و احترام به حقوق تهیه کننده و مصرف کننده با پلیر اختصاصی مجموعه سینور قابل اجرا میباشد. به همین منظور امکان کپی کردن فیلم ها وجود نداشته و تنها برای یک کاربر و بر روی یک سیستم قابل اجرا میباشد

با خرید دوره های سینور کد فعالسازی پکیج اختصاصی شما در پنل مربوط به شما ارسال میشود و به صورت مادام العمر میتوانید از فیلم ها و آموزش ها استفاده کنید و فیلم ها برای همیشه در سیستم شما وجود خواهند داشت.

 

  •  منتورینگ و کوچینگ در حین دوره (در کنار شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت)
  •  خودمان تجربه مواردی که آموزش می دهیم را داریم و بدون تجربه اقدام به آموزش نخواهیم کرد
  •  از بروز ترین و قوی ترین منتورهای حال حاضر دنیا در حوزه  های مرتبط آموزش دیده و در حین کار تحربه کسب کرده ایم
  •  بی منت و با تمام جزییات همه موارد را به شما آموزش می دهیم (به این امر اعتقاد داریم و اعتماد سازی را از مهمترین دلیل پیشرفت کاریمان می دانیم)
  •  رفتارمان قبل و بعد از پرداخت با شما تغییر نخواهد کرد (چیزی که همه ما به دنبالش هستیم)
  • به منظور ایجاد محیط تعاملی و موثر تر بودن آموزش ها برای هنرجویان عزیز، امکان رفع اشکال با مدرس از طریق ارسال تمرین ها و ارائه بازخورد از طرف مدرس وجود دارد.
  • ارتباط حرفه ای و کاری مدرس با هنرجو با خریدن پکیج های آموزشی در حیطه مربوطه شروع میشود و مدرس به عنوان منتور در جهت رسیدن به سطح مورد نظر هنرجو همواره همراه ایشان خواهد بود.

برخی از دوره های آموزشی

از نمونه دوره های ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

سستی ناپذیر های آکادمی سینور آرت